İLETİŞİM


MERHABA :) 
SOSYAL HATUN DIŞINDA BİR BLOĞUM DAHA VAR VE BU BLOĞUMU DA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM.İKİ BLOĞUM HAKKINDA DA KISA BİR BİLGİ VERDİM AYNI ZAMANDA İKİ BLOĞUMUN DA SOSYAL HESAPLARINI İÇERİKTE BELİRTİYORUM.SOSYAL HESAPLARIMDAN BANA KOLAYLIKLA ULAŞABİLİRSİNİZ.İSTEK VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :)AYRINTILAR:Adında sevgili anne ve babalara aynı zamanda okul öncesi eğitmenlerine yönelik eğlenceli ve bilgilendirmeyi amaçlayan etkinlikler paylaşıyorum yazılarımın faydalı olabileceğine inanıyorum.

sosyalhatun.blogspot.com 

İçeriğinden bahsetmem gerekirse okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, gezdiğim-gördüğüm yerleri paylaşıyorum.Kişisel bir blog olmasının yanı sıra aynı zamanda saç ve cilt bakımı, makyaj ürün tanıtımı ve doğru makyaj uygulaması, sağlık, spor-egzersiz ve diyet gibi kadına dair her şeyi sizlerle buluşturmayı amaç edindim :)
3 yorum:

  1. iyi günler,
    bloglarınızda www.ebayangiyim.com sitesinin tanıtımını yapabilir miyiz? ebayangiyimcom@gmail.com veya seomarkam@gmail.com üzerinden iletişime geçebilir misiniz? istediğiniz fiyatı ve güncel ziyaretçi trafiğini de belirtirseniz sevinirim.

    YanıtlaSil
  2. doğum gününüz kutlu olsun nice senelere

    YanıtlaSil

Takipçilerim

Google+ Takipçiler